top of page

הלקוחות שלי

Talia Luvaton cover picture
Talia Luvaton profile picture

טליה לובטון - מעצבת תעשייתית, צורפת, אומנית עור ויזמת.
תערוכות בהן טליה הציגה:

Paris Design week, 2022

1000Vases, September 2022

Lineapelle, Februar 2023

טליה ממליצה:

לאחר סיום התואר, ההכוונה של קרן זה בדיוק מה שהייתי צריכה. קרן סופר מקצועית ובעלת ידע רחב גם בעולם העיצוב וגם בעולם העסקי. הליווי של קרן עוזר לי להתמקד ולהתמקצע בפיתוח העצמי שלי. כל פגישה עם קרן היא מעצימה ומקדמת. קרן מצליחה להאיר אצלי את המחשבות הנכונות ומלווה באופן מאוד מקצועי ורחב לפני כל אירוע, תערוכה או פגישה וכמובן גם לאחר מכן, בעיבוד המעשים ונקודות לשימור ולשיפור. הפגישות עם קרן נותנות לי כלים להתנהלות נכונה ומדויקת ומכינות אותי להצלחה.

 • Instagram
 • Facebook
 • LinkedIn
CITRUS BUNNER
Hadar Tovi profile picture

הדר טובי - מעצבת וארט דיירקטורית, בעלת Studio Citrus ו-QUINCHI. מתמחה במיתוג, זהות, קריאייטיב וחוויית לקוח אונליין ואופליין.

הדר ממליצה:

הרבה זמן חיפשתי את המנטורית שתלווה את העשייה שלי. רציתי מישהי שמבינה את עולמות התוכן שלי, חכמה, חריפה, עם נטיות עסקיות חזקות והבנה עמוקה של נפש קריאטיבית. מצאתי את קרן והיא לוקחת את כל הנ"ל ומוסיפה להם רגישות עמוקה ויוצאת דופן, חדות ותשומת לב לפרטים וניואנסים, אהבה ואמונה אמיתיות, אותנטיות והרבה התרגשות מהתהליך. אנחנו יחד פעם בשבוע לשיחה שכוללת את כל האספקטים של החיים כשלנגד עינינו העשייה היצירתית, הרצון בהצלחה והדיוק בתכנון ובביצוע. הליווי של קרן הוא מתנה גדולה שאני נותנת לעצמי.

 • Instagram
 • Facebook
 • LinkedIn
Chen Taoz Cover picture
Chen Taoz profile picture

חן תעוז - מעצבת תעשייתית אמנית. עיצוב וייצור גופי תאורה ומוצרי דקור ייחודיים.

חן ממליצה:

קרן מלווה אותי ואת הסטודיו וכל פגישה איתה היא Mind blowing. הכרתי אותה בהרצאה שהיא העבירה שהייתה מרתקת והרגשתי שהיא כל כך מדוייקת שאני חייבת ללמוד ממנה עוד. מאז אנחנו מקיימות פגישות אישיות והיא נותנת את הלב והנשמה ורוצה שהעסק יצמח ויצליח לא פחות ממני. היא חכמה, חדה, יצירתית וחושבת בענק כך שכל פגישה איתה מרחיבה לי את מימד החשיבה.

 • Instagram
 • Facebook
 • LinkedIn
Vicca cover picture
Vika Milman profile picture

ויקה מילמן - מעצבת חוויות קונספט ייחודיות לאירועים שמאפשרות לך לעוף עם הדמיון הכי פרוע שלך וקצת מעבר.

ויקה ממליצה:

הנינוצות הראשונים שנוצרו עם קרן היו כבר בהרצאה הראשונה שלה. הדיוק, החשיבה, הכריזמה יצרו לי רצון לשבת איתה לפגישה אחד על אחד ושם כבר התאהבתי בה. עברתי תהליך של שנה עם קרן שבמהלכו אחד הדברים הכי מדויקים שאני יכולה להגיד עליה הוא "שהיא ראתה אותי" מי שאני, לפעמים בלי לומר הרבה, התהליך עם קרן הוא מאוד עמוק, מהשורש של מי אתה כבן אדם לאיך אתה כמעצב, בנה מסלול בטוח להצלחה, השנה אני מתחילה שנה שלישית של תהליך אחרי קפיצת מדרגה משמעותית בפיתוח האישי והעסקי שלי עם קרן. הייחוד של קרן שאת התהליך היא בונה בעצם ממי שאני, ולא מלבישה עלי דרכים או כללים, לכן התהליך הוא מאוד מדויק ונכון וגם מרגיש מאוד מבטיח, דרך בניה אישית לעסקית.

 • Instagram
 • Facebook
Jarra cover picture
Klil Portrait profile picture

כליל אתרוג - בעלת המותג JARRA.

JARRA משתתף בתערוכות תחרויות ושיתופי פעולה הקושרים קיימות ועיצוב יחד.

כליל ממליצה:

קרן היא בדיוק מה שחיפשתי ביועצת עסקית, היא משלבת עיצוב, עסקים ורגישות של אמן, כדי ליצור עסק מאוחד, חזק ושלם יותר שמתחיל בתוכך. העבודה עם קרן היא מסע מרתק של הולדת עסק חדש לעולם.

 • Instagram
 • Facebook
 • LinkedIn
Yoav Barel cover picture
Yoav Barel profile picture

יואב בראל - מעצב תאורה, צלם, והבעלים של המותג DUO HOUSE.

יואב ממליץ:

קרן הצליחה לחבר תשוקה ו - well being לחשיבה עסקית והזניקה את הקריירה שלי בזכות הגישה ההוליסטית הרגישה ומלאת הידע והניסיון שלה. הצלחה בעסקים באמצעות אהבה וחמלה הפכו לאמיתיים ופתחו לי שער לכלכלת העולם החדש. בזכות קרן מצאתי את עצמי והיא הפכה לאחד האנשים המשמעותיים והיקרים ביותר לליבי.

 • Instagram
studio aiyana cover picture
Limor Ayana profile picture

לימור פשר - מנהלת ובעלת Studio Aiyana. בעלים משותפים של חברת הפקות תוכן ואמנות: קונספט קהילה.

לימור ממליצה:

לקרן יש את השילוב המנצח של הבנת המעצב והעולם העסקי. השילוב הזה שקרן לא רק יודעת לדבר על עיצוב אלא גם עסקה בעיצוב אומר שהיא מבינה אותנו המעצבים. מבינה את הקשיים, התסכולים, הרצונות, החשיבה ועוד... מצד שני קרן יודעת להוריד את המעצבים לקרקע כי לא באנו לשחק ולעשות כסף זאת לא מילה גסה. קרן מבינה מה הלקוח קצה היה רוצה לקבל החוזקה שלה זה לעזור לנו להגיע לשם.

 • Instagram
 • Facebook
About Grid cover picture
Neta Geta profile picture

About-Grid - נטע גטה

.מעצבת מוצר וטקסטיל

נטע ממליצה:

קרן את אישה מיוחדת במינך! אני מרגישה שזכיתי לפגוש אותך בתחילת דרכי במסגרת תכנית ״המאפיה״ בטרמינל העיצוב בת ים. את אדם מיוחד מאוד, את מלאת אנרגיה, גדושה בכישרון, רעיונות ומצליחה להגיע ללב של כל אחת ואחד. אני לגמרי מרגישה שהחדרת בי הרבה מאוד תקווה, רצון ועזרת לי לחזק את הביטחון בעצמי ובמה שיש לי לתת לעולם הזה. יש כלכך הרבה דברים שלקחתי ממך ואמנה את העיקריים שבינהם: הנאה - ללכת עם מה שכיף לנו, זה בא לידי ביטוי בתוצאה בסופו של דבר. חדירות במטרה - לא לוותר, לנסות פעם אחר פעם עד שמצליחים. שאפתנות - לחלום בהכי הכי גדול שרק אפשר! חיבור לעצמי - להסתכל פנימה, לנסות להבין מה האיכויות שלי ואותן להבליט החוצה. אופטימיות - את תמיד עושה דברים בחיוך ובכיף וזה כלכך מדבק. דיוק - להבין מה ה -core של העשייה, של מה שאני מנסה להעביר.

 • Instagram
Yael Pilo cover picture
Yael Filo profile picture

יעל פילו - מעצבת תכשיטים.

תכשיטיה מוצגים בפרוייקט "הכספת" בחלל התצוגה של Comme il faut בנמל ת"א, ובחנות מוזיאון ארץ ישראל בת"א.

יעל ממליצה:

קרן האירה את עיניי להסתכלות על עצמי בכל תהליך ההתפתחות שלי כמעצבת, גרמה לי להבין שתהליך פיתוח העסק חייב להיות במקביל לתהליך פיתוח אישי שלי אל מול עצמי. להבין ולהגדיר במילים אילו דברים עושים לי טוב ומשפרים את מי שאני כבן אדם, ואילו דברים מעכבים אותי. זהו תהליך חשוב ומשמעותי שכלל הרבה כלים פרקטיים שקיבלתי מקרן. ובסוף ההגעה למיצוי היכולות תלויה בתהליך אמיתי שכזה.

 • Instagram
 • Facebook
Ortal Zaks cover picture
ortal sachs profile picture

אורטל זקס- סטודיו לעיצוב. מעצבת אגרטלים המודפסים בטכנולוגית תלת מימד בשיתוף מוזאון ישראל.

אורטל ממליצה:

קרן לוותה אותי ממש בשלבים הראשונים של הסטודיו, יכולת הניתוח וההבנה שלה של עולם העיצוב ונקודת המבט היחודית שלה עזרה לי רבות לדייק את החזון והשאיפות שלי לסטודיו תוך כדי הסתכלות על ההווה והעתיד. אחרי כל פגישה הייתי יוצאת מלאת השראה מוטיבציה והכוונה להמשך הדרך. אני ממליצה החום לכל מי שרוצה וצריך עזרה והכוונה לכבישת יעדים אותם הוא מציב לעסק שלו. הקווים שמנחים אותי בפרויקטים של הסטודיו ובתהליך היצירה הם הסיפוק מלייצר חוויה שתגרה את המתבונן ותעורר בו עניין, חשיבה והפעלת הדמיון . אני שואפת תמיד לשלב אלמנט של הפתעה, סקרנות ותעתוע הבאים לידי ביטוי בשילוב חומר, צורניות וטכנולוגיה, מה שמוביל אותי לא פעם לעבודת מחקר בחיפוש אחר חומרים חדשים ושילובים של טכניקות שונות, כאשר המטרה הסופית היא החוויה הייחודית של הצרכן / משתמש. כיום כמעט שנתיים אחרי אני מעצבת אגרטלים המודפסים בטכנולוגית תלת מימד בשיתוף מוזאון ישראל.

 • Instagram
 • Facebook
GULveDEK cover picture
Gal Kuplik profile picture

גל קופליק- מעצבת ובעלת הסטודיו GULveDEK. הציגה במוזאון תל אביב לאומנות בתערוכת NFT. הציגה בביאנאלה לאומנות לעיצוב במוזאון ארץ ישראל, 2023.

גל ממליצה:

את קרן הכרתי בתוכנית לפיתוח מקצועי של קרן אדמונד דה רוטשילד, קרן ליוותה אותי בתור מנטורית מקצועית, ושאלה שאלות שגרמו לי לחשוב בכנות עם עצמי על התהליכים שאני עוברת. לשאול את השאלות הנכונות בקול רם ולהניע את עצמי לעשיה כדי להגשים את המטרות שלי.

 • Instagram
 • Facebook
O-Yaku cover picture
Shay Cohen profile picture

שי כהן - מעצב תעשייתי. המעצב הראשי, המנכ"ל והבעלים של המותג O-Yaku.

שי ממליץ:

את קרן הכרתי במסגרת תוכנית הכשרת מעצבים צעירים "המאפיה" של טרמינל העיצוב בבת ים. בזכות ניהול התוכנית ביד רמה, רצינות ומקצועיות של קרן, התוכנית נחלה הצלחה גדולה וקידמה אותי ואת העסק שלי בצורה בלתי רגילה. קרן התייחסה אלי ולכל אחד מהמעצבים בתוכנית במסירות ואהבה ויש לה חלק גדול מאוד בהצלחה של כולנו.

Anshei Hapotential cover picture
Anshei Hapotentzial profile picture

להקת אנשי הפוטנציאל - רוק ישראלי חדשני. הוציאו את אלבום הבכורה בשנת 2018 והופיעו מספר פעמים בפסטיבל "שייח אברייק".

אנשי הפוטנציאל ממליצים:

קרן ליוותה את הלהקה בשלב מוקדם של יצירת הקונספט השיווקי, לאן הולכים והגדרה מדויקת של "מי הקהל אליו אנחנו פונים". שלב זה היה חשוב ומשמעותי, תוך כדי ה"שוטף", עבודה על המוצר עצמו שהוא המוסיקה, ההופעה הבימתית והקליפים - לקחנו צעד אחד אחורה במעין "זום אאוט" וביצענו בחינה של "בשביל מי" אנחנו עובדים ומי הקהל שצפוי ליהנות מכל הטוב הזה. קרן עזרה לנו להתמקד ולכוון את הפעולות שלנו בהתייחס לקהל היעד ולחזון ארוך הטווח.

 • Youtube
 • Spotify
 • Instagram
 • Facebook
galitk jewelry cover picture
Galit Krupic profile picture

גלית קרופיק - צורפת תכשיטי כסף ומציירת עם דימויים של חיות-חלל ואסטרונומיה.

גלית ממליצה:

העבודה עם קרן נתנה לי זוויות חדשות על הדברים שאני יכולה לעשות, וגילתה לי עולם שלם של אפשרויות.

 • Instagram
 • Facebook
Yaakov Levi cover picture
Yaacov Levi profile picture

יעקב לוי - מעצב תעשייתי, מתמחה בעיצוב צעצועים מקרטון. השתתף בתוכנית יזמים של תערוכת העיצוב דובאי.

יעקב ממליץ:

קרן ארזי היא מנטורית ויועצת אסטרטגית מצטיינת המתמחה בפיתוח עסקי למעצבים. היא שילבה את הידע העשיר שצברה בתחום העיצוב עם כישורי הייעוץ והפיתוח העסקי המתקדמים שלה. קרן השתמשה במהלך הליווי שלי בניסיון העשיר שצברה לאורך השנים כדי לסייע לי לפתח את עצמי בתחום העיצוב. היא היתה מאוד ממוקדת בפיתוח כישורי המקצועיים ובדרכים להגדיל את הכנסותי. באופן כללי קרן היא מאוד אמפתית ומתייחסת ללקוחותיה כמו אחות גדולה שיודעת לתת הכוונה נכונה. היא נחמדה, אישית ומקצועית ומשקיעה את כל המאמצים הנדרשים כדי להבטיח שלקוחותיה מקבלים את התמיכה המירבית בתהליכי הפיתוח שלהם. היא מתחשבת בצרכים והרגלי הלקוח ומספקת ייעוץ יעיל ופורץ דרך לפיתוח העסק. בסך הכל, קרן מכירה את עולם העיצוב מבפנים, היא יועצת מוכשרת ומקצועית שעוזרת למעצבים להגיע להצלחה בתחום העיצוב ולפתח את עצמם כמקצוענים.

 • Instagram
 • LinkedIn
Ella gur cover picture
Ella Gal Nur profile picture

אלה גל נור, מעצבת פנים בוגרת hit. עובדת במשרד האדריכלים פרץ שלוס בהרצליה, ובעלת סטודיו פרטי לעיצוב פנים המתמחה בדירות ובתים פרטיים.

אלה ממליצה:

קרן ליוותה אותי בהקמת העסק הפרטי שלי. במהלך המפגשים קרן עזרה לי צעד אחר צעד לסלול את דרכי המקצועית בשוק העבודה. המפגשים עם קרן מעוררי השראה ויצירתיות וכמו כן גם פרקטיים ומקצועיים.

 • Instagram
Evgenia Kirshtein cover picture
Evgenia Kirshtein profile picture

יבגניה קירשטיין, אמנית, מעצבת. יוצרת כדים קרמיים

יבגניה ממליצה:

המנטורינג עם קרן היה חוויה מאוד מתגמלת עבורי כאמנית מתחילה. קרן שמחה לחלוק מניסיונה הרב, הפגישות איתה מועילות ואינפורמטיביות. לאמנים צעירים תמיד חסר ניסיון איך להתחיל להרוויח כסף מהאמנות שלהם, קרן היא הכתובת לגלות איך זה עובד. קרן יודעת מה היא עושה ובתשוקה ועדינות מגלה את רזי "עולם האמנות הגדול"

 • Instagram
 • Facebook
Nulah cover picture
Ziva Apstein profile picture

זיוה אפשטיין - נולה, סטודיו לאריגה ואמנות הסיב.

זיוה ממליצה:

קרן מאפשרת לחלום ומובילה בדרך להגשמת החלום.

 • Facebook
Noa Kaplan cover picture
Noa Kaplan profile picture

נועה קפלן - מעצבת תכשיטים אישיים. מציגה ומוכרת את התכשיטים שלה במוזיאון ארץ ישראל.

נועה ממליצה:

קרן מדהימה! היא עושה לי ממש טוב. מרגישה איתה הכי בנוח. היא מצליחה להוציא ממני את כל מה שעובר לי בראש ואיכשהו היא מבינה הכל ויודעת לסדר את זה ולעזור לי להתקדם עם כל אחד מהרעיונות שלי. אנרגיות טובות ממש! הכי שמחה שהכרתי אותה.

Barbara Kisil cover picture
Barbara Kisil profile

ברברה קיסיל - מעצבת תפאורות ויוצרת חוויה באמצעות תאורה ו-וידאו ארטס. מציגה בתערוכות, מופיעה במועדונים ופסטיבלים.

ברברה ממליצה:

קרן המדהימה ליוותה אותי במסגרת תכנית פיתוח מעצבים של קרן רוטשילד. נדלקנו אחת על השניה והמשכנו לסשנים מעמיקים נוספים. האופן שבו קרן עובדת איתי מאפשר לי לחזק ולדייק את עצמי בכל דרך שאבחר, באמפטיות ורגישות יוצאת דופן. אני ממליצה עליה לכל מעצב, אומן מתחיל, לכל אדם בתחילת (והמשך) דרכו העצמאית ויצירתית.

 • Instagram
 • Facebook
Avshi cover picture
Avshi profile picture

אבשלום אלמקיאס - מעצב תעשייתי, מעצב מרחבי חוץ וגני שעשועים "היוצר בחצר", ריהוט קרמיקה ותאורה.
מציג בבינאלה את הפרויקט עץ ואדמה, נגרות קרמית.

אבשלום ממליץ:

העבודה עם קרן קודם כל מאוד נעימה, אישית וחמה יש תחושה נוחה שאפשר לדבר על הכל, קיבלתי מקרן תחושה של הסתכלות רחבה על איפה אני עומד כרגע ולאן שואפים, היא מבינה את המעצב והאדם שעומד מולה ומתאימה את הכלים וההכוונה לפי זה. חכמה חריפה ורגישה מאוד לדקויות. כל רגע שעבדנו יחד פשוט נהניתי והזמן טס.

 • Instagram
 • LinkedIn
Karin Cohen Cover Picture
Karin Cohen Profile Picture

קארין כהן - יוצרת קונספטים לאירועים ומעצבת גרפית בעלת "עיצוביסטית" - סטודיו למיתוג ולעיצוב גרפי לאירועים ופורטל לתכנון אירועים ושמחות.

קארין ממליצה:

אל קרן המדהימה הגעתי דרך קרן אדמונד דה רוטשילד הנפלאים, בחרתי בקרן כי השאירה עליי רושם מטורף אחרי הרצאתה שבמהלכה כל מה שחשבתי היה "ככה אני רוצה!" וכבר 5 דקות לתוך השיחה הראשונה שלנו הצהרתי "אנחנו ממשיכות!". לא רציתי לראות אחרות/ים נוספות/ים וממש ממש לא רציתי שזה ייגמר. קרן מדויקת, חדה ופשוט - יודעת הכל. מעבר לפן המקצועי שבו אין לה תחליף, היא בת אדם. אנושית. חמה. חייכנית. וזה מה שעושה את התהליך איתה לכזה משמעותי ונעים. אני מרגישה ברת מזל שזכיתי להכיר אותה וממליצה לכולם לא להסס - אתם הולכים לעבור תהליך מדהים עם המון המון (המון!) ערך.

 • Instagram
 • Facebook
 • LinkedIn
Yael Kliger cover picture
Yael Kliger Profile picture

יעל קליגר כהן - מחול נשי.

ריקוד משחרר ומקרב לנשיות ולעצמנו. משלב טכניקת ריקוד בטן, חימום על מזרן, צעיפים ומוסיקה מלהיבה בסגנונות שונים.

יעל ממליצה:

תודה על הקשבה בתשומת לב מלאה ופירגון מהלב. הרגשתי שאת איתי לחלוטין בפגישות שלנו ושיש לך רעיונות יצירתיים. את מקצועית ויסודית ויש לך יכולת לרומם עם המילים וההתלהבות שלך. תודה רבה על הנתינה שלך.

 • Facebook
Tohar Mishtari cover picture
Tohar Mishtari profile picture

טוהר משטרי - ציירת ואמנית דיגיטלית
3d abstract art, עבודות גבס בתלת מימד על גבי קנבס.

טוהר ממליצה:

אל קרן הגעתי דרך המלצה של חברה טובה וזה הרגיש כמו מתנה! בדיוק הגעתי לשלב בחיי שאני מוכנה ורוצה להשקיע את כל כולי באמנות שלי ולהתפתח וקרן היא הדבר הכי מדויק שיכולתי לקבל לתהליך הזה! אישה מדהימה שמביאה איתה המון ידע ומקצועיות. כבר מהרגע הראשון היה חיבור וקיבלתי מהמפגשים איתה כל כך הרבה עומק, מקצועיות, הבנה, ראיה עסקית והכי חשוב היא עוזרת לי להאמין בעצמי ובהתפתחות שלי. היא מבינה אותי ואת הצרכים שלי כיוצרת בהסתכלות מעשית קדימה ובבניית תהליך פרקטי לקידום שלי. אחרי כל מפגש אני מרגישה מועצמת ומבינה כמה מוטיבציה להיות בעשייה אני מקבלת ממנה

 • Instagram
Tehila Brenner Albertine
Tehila Brenner Portrait

תהילה ברנר - מעצבת תכשיטים.

תהילה ממליצה:

Working with Keren is a privilege. Her mentoring is all encompassing, and as it should be, when dealing with creatives. She understands the intertwinedness of life and work and everything in between, and has helped me gain clarity. Her advice is not only sound but wise, paired with practical action items. Thanks to Keren, I have been able to define and refine my professional goals, and for that, I am so grateful. I highly recommend working with Keren, if you are so lucky!

 • Instagram
 • LinkedIn
Reut Bril cover picture
Reut Bril profile picture

רעות בריל - אמנית, ציירת ומאיירת

רעות ממליצה:

שיחת המנטורינג איתך הייתה לי עוצמתית ומיוחדת מכמה סיבות- יש לך יכולת הקשבה, ויכולת להבין את המכלול של כל השלבים של התהליך האישי, אחרי שהבנו איפה עומדים כעת, מה תוקע אותך ולאן אתה רוצה לשאוף, השאלות והנושאים שאת שמה עליהם דגש כל כך מדוייקים וTO THE POINT שגורמות להבין דברים שכנראה לא הייתי מגיעה אליהם לבד בשום צורה. במהלך השיחה קרן משקפת ועוזרת להבין דברים דבר שממש עזר לי לחדד להבין מאיפה אני פועלת ולחדד את המסרים שלי לעולם, ולהבין מה עיקר ומה תפל ובמה כדאי להתמקד. אני יוצאת מועצמת מהפגישות. מרגישה שיש לך מתנה אמיתית של ראייה מרחבית של תהליך, לכל שלב שאתה נמצא, וזווית ראיה נכונה על כל התהליך ממעלה. מין חוש טבעי כיאלו את מתקשרת מסרים מגבוהה 😂 העצות והדברים ששוחחנו עליהם ילכו איתי בכל תהליכי העבודה העתיידים - תודה (:

 • Instagram
Studio Cotta‏ cover picture
Studio Cotta‏ profile picture

אביב לה-עוז כליף ואביה חיימי, בעלות Studio Cotta. סטודיו לקרמיקה עיצוב ואוכל.

אביב ואביה ממליצות:

הכרנו את קרן דרך התוכנית לפיתוח מקצועי של אדמונד דה רוטשילד. קרן ליוותה אותנו ממש מתחילת התהליך של הקמת הסטודיו. שאלה את השאלות הנכונות וכיוונה אותו להשגת יעדים בפן המקצועי והאישי גם יחד. לקרן יש יכולת מדהימה לזהות את הנקודות החזקות שיש בנו ובעסק והובילה אותנו קדימה עד לתוצאות מעשיות.

 • Instagram

טוהר נעים זייצב - מעצבת פנים, בוגרת המכון הטכנולוגי חולון.

טוהר ממליצה:

עם קרן נפגשתי לאחר התוכנית להכוונת מעצבים צעירים לשלושה מפגשי מנטורינג. קרן עזרה לי לקחת את הנושאים שמעניינים אותי ולדייק אותם אל מקצוע, היא נתנה לי להבין שהשמיים הם הגבול ולא לפחד ללכת בדרכים לא שגרתיות.  מה שמייחד את קרן מיועצים אחרים זה שקרן מגיעה מהמקצוע, היא מבינה את כל החששות, כל הפחדים וכל הלבטים. בנוסף היא יודעת לקחת את הדברים ולמנף אותם למקומות הגבוהים ביותר ותמיד נותנת את התחושה שהכל פתוח ותלוי רק בנו. היא תמיד שם כדי לתמוך, לפתוח את הראש ולחזק.  אני באמת חושבת שאין מישהי יותר מתאימה ממנה למנטורינג של מעצבים צעירים.

Nitzan cohen profile picture

ניצן כהן - יוצר ועורך בתיאטרון ובטלוויזיה.

ניצן ממליץ:

המנטורינג של קרן פעל עליי מיידית בזכות כנות הכוונות שלה, השקיפות המוחלטת בדיאלוג, המקצועיות והאקס פקטור שקרן מביאה האכפתיות והרגש. מעבר לכמויות הידע שנמצא כל הזמן בשיח, יש הבנה של האדם שהיא יושבת מולו - חוזקות והחולשות- מה שהופך את התהליך למדויק וחד מאוד מצד אחד ומלא הבנה וכבוד לתהליך מצד שני. המפגש עם קרן ועם ההבנה העמוקה שהיא מביאה על תהליכים, נשען על הדבר הכי חשוב שצריך להתקיים בין אנשים כדי שמשהו יצליח - אמון.

Uri Tenhauser Keidar profile picture

אורי טנהאוזר קידר

.מעצב תעשייתי

אורי ממליץ:

כבר במפגש הראשון עם קרן הבנתי שזכיתי. קרן משלבת במנטורינג שלה את הנסיון שצברה בתעשייה, בתהליכי עיצוב, פיתוח וייצור, ביחד עם ידע והבנה בבני אדם, בתהליכים נפשיים, ובניתוב המאמצים למקומות הנכונים. במפגשים עם קרן, וגם ביניהם, יכולתי להרגיש שהרצון שלה לעזור הוא כנה, אכפתי ובעיקר מועיל.

Whatsapp icon
bottom of page